5 důkazů, že Mimoni slouží Iluminátům

Autor: Alžběta Trojanová

Mimoni - tyhle žluté potvory, ze kterých máte chuť leda tak na Tic Tac, záhadným způsobem získaly srdce všech. Jenže pozor! Jak se zdá, věci se mají trochu jinak a ve skutečnosti za vším stojí Ilumináti. Teda alespoň podle internetu.

5 důkazů, že Mimoni slouží Iluminátům

Mimoni dokážou být otravní, na druhou stranu s nimi může být i sranda. Hlavně pokud se konspirátoři rozhodnou podívat na tuhle veselou selanku pod drobnohledem. Takže co přesně podle internetu usvědčuje tyhle žluťáky z jasného napojení na Ilumináty?

Jsou zlí

mimoni

Takže za prvé - mimoni slouží zlu. Gru, hlavní hrdina Já, padouch je záporák a oni jeho služební. Může být něco víc očividného, než jasná agenda ze strany Nového světového řádu?!

Ilumináti v názvu

mimoni

Firma stojící za Mimoni se jmenuje Illumination Entertainment. ILLUMINATION!!! Ohhh….!

Mimoni sloužili Hitlerovi

mimoni

Mimoni jsou v traileru na film zobrazeni, jak souží těm největším padouchům na světě napříč historií. A kdo byl největší padouch ze všech? Aha!

Mimoni učí děti věřit v antikrista

mimoni

Mimoni neuznávají dobro, ale zlo, takže je jasné, že podporují antikrista. To je zkrátka fakt. Jenže právě touhle podporou připravují děti na to, aby měly zcela pokřivené myšlení o tom, co je správné!

Někteří Mimoni mají jen jedno oko

mimoni

Říkáte si, že je to nevinné? Proboha, lidi, proberte se!!! Právě jedno oko symbolizuje přeci jedno vševidoucí oko - dávný znak mystických řádů!

Podobné šílené teorie se můžete dočíst například zde nebo zde. Podud máte rádi opravdu solidní haluziodní materiál, směle se smočte.