13 nejpraštěnějších pohybů prsou ve hrách

Autor: Alžběta Trojanová

Udělat správnou fyziku prsou, tak aby se hýbaly reálně, není vůbec snadné. A někdy je výsledek...no, řekněme, že přinejhorším trochu praštěný. Přinášíme tak 13 nejujetějších herních ňader pěkně v gifech.

13 nejpraštěnějších pohybů prsou ve hrách

Tomb Raider

Když profesionální juniorské gymnastiky dosáhnou puberty, může to znamenat konec jejich kariéry. Jestliže jim totiž narostou prsa, můžete to změnit celkové těžiště a to ovlivňuje výkon. Jak je ale vidno, Lara tenhle problém vůbec neřeší. I když tak její poprsí připomíná pytlíky s pudingem, zvládá hopsat po starověkých ruinách jako divá.

TOMB RAIDER

Dragon's Crown

Prsa čarodějky z Dragon's Crown způsobily solidní poprask. nakonec není se čemu divit. Postava, jejíž ňadra vlají při sesílání kouzel - to jsme ještě neviděli.

DragonsCrown2


Dead of Alive

O téhle sérii tady nepíšeme poprvé, nakonec bujné vnady má tahle bojovka jako trademark. Celková fyzika je v pátém díle celkem umírněná, ovšem na internetu najdete vášnivé debaty, který díl má pohyby prsou nejlepší.

DOA2

Metal Gear Solid IV

Uznáváme, že tady ten pohyb prsou není tolik patrný, na druhou stranu je to o absurdnější. Psycholožka Rosemary, která dává rady Snakovi, jak si hlídat hladinu stresu, má v prsou podivnou křeč, ať už se hýbe, nebo ne.

metal gear solid2

Devil May Cry 4

Ona vůbec tak nějak celá japonská produkce tíhne k plovoucím prsům. Výjimkou tak není ani sexy Glorie ze hry Devil May Cry.

Devil May Cry

Blade & Soul

Abychom ale byli upřímní, není to jenom specialita Japonska. Důkazem budiž třeba korejské MMO Blade & Soul. Trochu nám to připomíná strýčka Fida - jen vzlétnout.

Blade & Soul

Fantasy Kingdom Under Fire II

I další korejské MMO se rozhodlo ignorovat zákony fyziky a udělat děvčatům místo ňader dva obrovské plováky.

Fantasy Kingdom Under Fire II

SMITE

Svůj zářez má ale samozřejmě i západní produkce. Americká MOBA jménem SMITE si za svoje zobrazení prsaté bohyně Kali, vysloužila pořádnou kritiku. Tady máme konkrétně ukázku bohyně Afrodíté.

SMITE2

Grand Theft Auto V

GTA V svojí propracovaností připomíná takovou dospěláckou verzi The Sims pro drsné hochy. Jóga, nakupování akcií ale třeba i hraní tenisu nebo koukání na televizi.  Autoři mysleli snad na všechno. Jak se ale zdá, jak se hýbají prsa při jízde autem pořádně nenastudovali. Tak do příštího dílu!

GTAV2

Soul Calibur

I u Soul Caliburu se v posledních letech stala gigantická prsa značkou, kterou se nebáli ani propagovat v odvážné reklamní kampani. My jsme místo ikonické Ivy vybrali Taki. I když - ve výsledku je to taky jedno.

SC52
Hitman: Absolution

V posledním díle Hitmana nechybí mise ve strip klubu, kde si můžete prsou užít až až. Fyzika patří mezi tu méně šílenou, ale když se zaměříte na hvězdičky, nedá si nevšimnout, že se hýbají trochu ... nepřirozeně.

hitman

Ryse: Son of Rome

Launchový titul k Xbox One měl bezesporu fantastickou grafiku. Škoda, že ten pohyb prsou se nějak nepovedl. Člověk se skoro musí ptát, jestli chlapci v Cryteku vůbec nějaká ta prsa na živo viděli.

ryse2

Phantasy Star Online 2

Dnešní vítězem se ale rozhodně stává Phantasy Star Online 2. I když se jednalo o krátkodobý glitch, kteří autoři rychle opravili, stejně jsme nadšení a máváme tak na rozloučenou!

Phantasy Star Online 2

Tagy: prsa žebříček gify šílené pohyby

Zdroje:  Archiv